|

Sylwestrowe rekolekcje dla młodzieży – zaproszenie

Parafia Opatrzności Bożej w Wesołej zaprasza na Rekolekcje Sylwestrowe JERYCHO skierowane do młodzieży 18-30 lat. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym przy parafii (ul. Ks. Piotra Skargi 2, Warszawa Wesoła) w dniach 27 grudnia 2011 – 1 stycznia 2012.

Rekolekcje oparte będą na duchowości ignacjańskiej, której geniuszem jest uczenie podejmowania dobrych decyzji. Pedagogika, która pozwala poznać siebie i poznać kim tak naprawdę jest Bóg, popatrzeć na to co nas warunkuje w naszych wyborach, doświadczyć miłosierdzia i podejmować decyzje, nawet te codzienne, w większej wolności. Czas do południa jest przeżywany bardziej w ciszy (czas słuchania: konferencje, modlitwa), popołudniu: świadectwa, warsztaty (taniec, malarstwo, chór, muzyka), odkrywanie siebie i innych, wspólne dobre wieczory.

Informacje i zapisy on-line: http://chemin-neuf.pl/mlodzi

Remigiusz Batura parafia Opatrzności Bożej Wesoła

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Czytaj także:

Bez zadęcia – czyli Wspólnoty Jerozolimskie w Warszawie
Wierni mają przepraszać w modlitwach za invitro i badania prenatalne
Wielkanoc - ene, due... co wybierzesz - politykę czy medytację?

reklama

avatar Opublikowane przez dnia gru 19 2011. Filed under W OKOLICY. Możesz otrzymywać powiadomienia przez RSS 2.0. Komentarze i pingi zamknięte.

Komentarze zamknięte

archiwa

reklama

reklama

Reklama Bluepoint

Zapisz się na newsletter!

  • Aby otrzymywać powiadomienia o ważnych wydarzeniach wpisz poniżej swój adres e-mail i kliknij "Zapisuję się". Na Twój adres zostanie przesłany link umożliwiający aktywację usługi.

Najczęściej komentowane

  • Tomasz: Ja chętnie przyjmę choinki mieszkańców Starej Miłosnej. U mnie Wasze choinki również zostaną przerobione na...
  • Anonymous: ..
  • Julka: Witam, czy piesek się znalazł?
  • Anonymous: Dobre sobie jeszcze za to dziadostwo płacić, a może by zrobić wystawę obsranego osiedla...