Sylwestrowe rekolekcje dla młodzieży – zaproszenie

Zapisano pod: W OKOLICY |

Parafia Opatrzności Bożej w Wesołej zaprasza na Rekolekcje Sylwestrowe JERYCHO skierowane do młodzieży 18-30 lat. Rekolekcje odbędą się w Domu Rekolekcyjnym przy parafii (ul. Ks. Piotra Skargi 2, Warszawa Wesoła) w dniach 27 grudnia 2011 – 1 stycznia 2012.

Rekolekcje oparte będą na duchowości ignacjańskiej, której geniuszem jest uczenie podejmowania dobrych decyzji. Pedagogika, która pozwala poznać siebie i poznać kim tak naprawdę jest Bóg, popatrzeć na to co nas warunkuje w naszych wyborach, doświadczyć miłosierdzia i podejmować decyzje, nawet te codzienne, w większej wolności. Czas do południa jest przeżywany bardziej w ciszy (czas słuchania: konferencje, modlitwa), popołudniu: świadectwa, warsztaty (taniec, malarstwo, chór, muzyka), odkrywanie siebie i innych, wspólne dobre wieczory.

Informacje i zapisy on-line: http://chemin-neuf.pl/mlodzi

Remigiusz Batura parafia Opatrzności Bożej Wesoła

VN:F [1.9.16_1159]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)

Czytaj także:

Najbliższe spotkania podróżnicze w ODT Pogodna
Wypożyczalnia płyt CD o duchowości, wierze i relacjach – otwarta!
Kolejny weekend z Nordic Walking

reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


(wymagane)

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>